ASK.NAOS - Nasze podejście

Ponieważ każdy ma prawo wiedzieć

Ponieważ ważne jest, aby zrozumieć, co aplikujemy na skórę, NAOS proponuje Ask.NAOS, unikalną platformę, która odkoduje skład wszystkich formuł produktów BIODERMA, Institut Esthederm i Etat Pur. 

Ponieważ jesteśmy Ci winni proste, zrozumiałe informacje, które nie są ani kontrowersyjne, ani niepokojące, przedstawiamy Ci naturę, rolę i pochodzenie każdego składnika, a takie dzielimy się kluczowymi informacjami o naszych patentach i technologiach.

 

Wyczerpująco odkryjesz następujące elementy dla każdego składnika: 
•    jego charakter: witamina, ekstrakt roślinny, olej, masło itp.
•    jego pochodzenie: ekstrakcja roślin, minerały, synteza, biotechnologia itp.
•    jego rola: nawilżanie, łagodzenie, oczyszczanie, żelowanie itp.

Ponieważ Ask.NAOS wyraża nasze wybory i przekonania dotyczące formuł i składu, postanowiliśmy wyjaśnić nasze podejście do ekobiiologii. To wyjątkowe podejście łączące biologię i ekologię skóry jest wdrażane od ponad 40 lat!

Poprzez ekobiologię traktujemy skórę jako ekosystem składający się z żywych komórek, które stale oddziałują ze sobą i ze swoim środowiskiem. Preferujemy również czyste, biomimetyczne, precyzyjnie dozowane i natruralnie przyswajane składniki.

Chcemy wzmocnić naturalne mechanizmy skóry, aby pomóc jej dostosować się i przywrócić jej własny stan równowagi. Zależy nam na zrozumieniu pochodzenia dysfunkcji skóry, aby w równym stopniu zająć się przyczynami i skutkami. Wreszcie czerpiemy inspirację z życia i obserwujemy, co natura robi najlepiej, aby opracować rozwiązania zdolne do trwałego, pozytywnego działania. 

Dlatego poprzez Ask.NAOS pragniemy poinformować Cię o naszych przekonaniach i wiedzy na temat skóry, jej działania i potrzeb. Chcemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą, aby dać Ci możliwość zrozumienia i wybierania tego, co najbardziej Ci odpowiada. W pełnej autonomii.

Ponieważ jesteśmy długoterminowo zobowiązani do przejrzystości, platforma Ask.NAOS będzie aktualizowana i wzbogacana wraz ze zmianą naszych formuł. Będzie również stopniowo wdrażana we wszystkich krajach, w których działa NAOS.